Wyniki przetargów w branży medycznej (stan na dzień 19 czerwca 2015 r.).

Organizator Przedmiot Wygrani
107 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wałczu Dostawa energii elektrycznej dla 107 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Wałczu Ecoergia Sp.z o. o. (Kraków)
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie Zakup i dostawa sprzętu medycznego oraz wyposażenia dla różnych oddziałów Szpitala Firma Usługowo-Handlowa Alab Electronics Adam Bieniek (Brzesko)
Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torzymiu Sp. z o.o.- Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny NZOZ w Torzymiu Nazwa zadania: Rozbudowa i przebudowa obiektów Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno-Kardiologicznego w Torzymiu Sp. z o.o.- II etap, Nr sprawy: 4/roboty budowlane/15 PPUH WIMAR Wiesław Polechoński (Słubice)
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o. Doposażenie w sprzęt i aparaturę medyczną Pracowni Endoskopii Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach Sp. z o.o ERBE POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa), TBK Medical Partner Sp. z o.o. (Żywiec), KONKRET Spółka Jawna (Chełmno), WOLFMED Sp. z o.o. (Kraków), VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa), KENDROMED sp. z o.o. (Wrocław). COVIMED Sp. z o.o. (Warszawa), Aesculap Chifa Sp. z o.o. (Nowy Tomyśl), EKOMARK Sp. z o.o. (Warszawa), P.P.H.U. OGARIT Export-Import (Łomianki)
Milickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Miliczu Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie oddziału położniczego w obszarze traktu porodowego na I piętrze budynku D MCM sp. z o.o. w Miliczu w ramach projektu Mały Dolnoślązak Przedsiębiorstwo Usługowe Delbud Kazimierz Klaus (Milicz)
Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A. w Polkowicach Przebudowa części budynku B Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A. CENTRUM GERONTOLOGII I REHABILITACJI - ROBOTY DODATKOWE, w ramach realizacji projektu: Poprawa zdrowia i komfortu życia osób starszych i niesamodzielnych przez rozszerzenie zakresu opieki domowej, ambulatoryjnej i środowiskowej w Polsce, współfinansowanego ze środków funduszy norweskich i funduszy EOG Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych BUDREM Sp. z o. o. (Radwanice)
Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z o.o. w Braniewie Rozwój infrastruktury informatycznej Powiatowego Centrum Medycznego Spółka z o.o. w Braniewie połączony z wdrożeniem usług społeczeństwa informacyjnego. EuroSoft Sp. z o.o. (Warszawa)
Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji dwóch kotłów parowych w zakresie odpylania zgodnie z Programem Funkcjonalno Użytkowym ECO SERWIS S.A. (Opole)
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach Zakup energii elektrycznej na potrzeby regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. (Kraków)
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSW w Głuchołazach Wymiana dźwigu w segmencie A budynku głównego szpitala RS Technika Ireneusz Rafalik (Ostrów Mazowiecka)
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim Sprzedaż i dostarczenie materiałów elektrycznych, budowlanych, hydraulicznych i metalowych KENPOL Materiały Budowlane Eugeniusz Krzywda (Świętochłowice), TECH-GAZ Sp. z o.o. (Łódź)
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wesoła w Warszawie MODERNIZACJA PRZYCHODNI SZPZLO WARSZAWA WESOŁA Jacek Bogucki Usługi Ogólnobudowlane (Wołomin)
Stobrawskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kup Kompleksowa modernizacja wraz z przebudową oddziału reumatologicznego szpitala w kup celem dostosowania pomieszczeń do obowiązujących przepisów i standardów dla oddziałów szpitalnych NET-O-LOGY Sp. z o. o. (Katowcie)
Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie Wdrożenie systemu, w tym zakup niezbędnego sprzętu i aparatury - zakup systemu informatycznego do obsługi szpitala wraz z dostawą infrastuktury sprzętowej. CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. (Luublin)
Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie Dokończenie przebudowy pomieszczeń na potrzeby Pracowni Mikrobiologii - III etap - przystosowane pomieszczeń po byłej Pracowni Mikrobiologii dla potrzeb administracyjnych Szpitala JAWOR Usługi Remontowo - Budowlane Wacław Jawor (Brzesko)
Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem Budowa budynku na odpady, remont budynku na sprzęt rehabilitacyjny, rozbiórki dwóch budynków gospodarczych, dyżurki, fragmentu kamiennego ogrodzenia oraz zagospodarowanie terenu na obszarze nieruchomości o numerach geod. 2340/1 i 2340/2 w Ciechanowcu Remont-Bud Andrzej Gosk (Szepietowo)
Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Dostarczenie lamp do fototerapii oraz miernika żółtaczki u noworodka stanowiących pierwsze wyposażenie modernizowanego budynku A Szpitala Praskiego w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja i rozbudowa Szpitala Praskiego Medela Polska Sp. z o.o. (Warszawa)
Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SPZOZ w Warszawie Dostawa i montaż elementów wygrodzenia dróg pożarowych i ciągów pieszych w rejonie modernizowanego budynku A, w tym: 9 szt. szlabanów elektrycznych, 100 słupków wygradzających, 150 m. płotków trawnikowych, 10 tablic hydrantowych ACCRA ELECTRONICS Grzegorz Pikus (Ciechanów)
Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach Modernizacja i przebudowa budynku pod potrzeby Zakładu Opiekuńczo Leczniczego wraz z zapleczem w ramach Projektu Utworzenie Centrum Opieki nad Osobami Starszymi, Opieki Psychiatrycznej oraz wczesnej diagnostyki onkologicznej w Gorlicach Zakład Usług Budowlanych BUDMAL Zbigniew Konieczny (Gorlice)
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością DOSTAWA WRAZ Z INSTALACJĄ SYSTEMU KOMUNIKACJI GŁOSOWEJ Smart System Janusz Góra (Rzezawa)
Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach Świadczenie usługi serwisu urządzeń aktywnych oraz zasilaczy awaryjnych UPS pracujących w sieci komputerowej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach Centrum Systemów Komputerowych ZETO S.A. (Kielce)
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr Emila Warmińskiego SPZOZ w Bydgoszczy Zasilacz UPS Fideltronik Ares 3000 wraz z trzema modułami baterii MB4821 NTI Polska Sebastian Snopkiewicz (Police)
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Władysława Buszkowskiego w Kielcach Konserwacja urządzeń dźwigowych, przegląd i konserwacja kotłów gazowych JUBAM-Gaz, przegląd i konserwacja urządzeń p-poż, roczny przegląd obiektów budowlanych Waldemar Kryś (Kielce), BODBUD Bogusław Zieliński Biuro Doradztwa i Nadzoru Budowlanego (Wrocław), Przedsiębiorstwo Usług Teleenergetycznych INSTAL-SERWIS Spółka z o. o. (Kielce)
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2020-04-07 18:58)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-04-07
USD 4,1717 -1,28%
EUR 4,5342 -0,59%
CHF 4,2883 -0,73%
GBP 5,1437 -1,14%
Wspierane przez Money.pl

Baner zwm 2