Studenci z Koła Naukowego Młodych Menedżerów oraz pracownicy Katedry Zdrowia Publicznego wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego już po raz dziewiąty organizują Studenckie Sympozjum Naukowe „Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego”. W tym roku odbędzie się ono w dniach 19 i 20 maja, a jego hasło przewodnie to „Człowiek w Zdrowiu Publicznym”. Miejscem obrad będzie sala wykładowa Wydziału Farmaceutycznego im. Leonarda Kuczyńskiego przy ulicy Borowskiej 211 we Wrocławiu.

sknSympozjum ma charakter ogólnopolski i jest adresowane do osób zajmujących się zdrowiem publicznym zainteresowanych tematyką zarządzania, marketingu, promocji i edukacji zdrowotnej.

W tegorocznym sympozjum eksperci wspólnie ze studentami dyskutować będą o roli człowieka w organizacji ochrony zdrowia oraz problemach zdrowotnych współczesnego świata. Z tej też okazji odbędzie się osobna sesja poświęcona studentom i absolwentom zdrowia publicznego: „Jak skutecznie zarządzać karierą?”

Zapraszamy wszystkich, którym zdrowie publiczne jest bliskie, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Co roku gościmy akademików z całej Polski. Studenci oraz doktoranci mogą zgłosić prace do udziału w konkursie prac. Serdecznie zachęcam, można się już rejestrować! – mówi dr Jolanta Grzebieluch, opiekun Koła Naukowego Młodych Menedżerów

Aktualne informacje dotyczące Sympozjum i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej: www.sknmm.wordpress.com, oraz fanpage’u Studenckiego Koła Naukowego Młodych Menedżerów: https://www.facebook.com/sknmmenedzerow/

 

Osoba kontaktowa:

Justyna Jeżewska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
730 868 794

Baner zwm 2