Czytaj więcej...

Rynek Connected Care, który funkcjonuje w oparciu o rozwiązania Internetu rzeczy staje się coraz bardziej powszechny i dostępny dla polskich pacjentów. Trend ten posiada duży potencjał, znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju oraz może być miejscem do zagospodarowania dla dostawców IoT i firm telemedycznych. Dodatkowo, rozwiązania Connected Care niosą za sobą wiele korzyści, m.in. poprawiają bezpieczeństwo, umożliwiają monitoring procesów życiowych oraz dają oszczędności – nie tylko finansowe, ale również czasowe.

Czytaj więcej...

Oficjalne rozpoczęcie Targów Medycznych WIHE 2015 miało miejsce 8 października br. o godzinie 11.00. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Anna Fałat - dyrektor Targów WIHE Hospital, Edward Strachan - dyrektor ITE Plc, dr Grażyna Rogala-Pawelczyk - prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Ryszard Olszanowski - prezes Izby Gospodarczej Medycyna Polska, życząc zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym efektywnych oraz inspirujących spotkań biznesowych.

Czytaj więcej...

WIHE Hospital – jedne z największych targów medycznych w Polsce, odbędą się już po raz trzeci w dn. 8-10 października 2015 r. Oprócz codziennych spotkań profesjonalistów ze świata biznesu, nauki i medycyny, organizatorzy zadbali również o bogaty program, którego mocnym punktem są znani prelegenci i osobistości takie jak Phillipe Gerson - wiceprezydent Francuskiego Towarzystwa Elektroradiologii (AFPPE), czy dr hab. n. med. Tomasz Łazowski, Kierownik I Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii WUM.

Czytaj więcej...

Uroczyste rozpoczęcie Szczytu branży medycznej (the Health Industry Summit, tHIS) w Szanghaju, Chiny – największego w tym roku wydarzenia branży medycznej na całym świecie, do którego pozostało już tylko kilka dni, wyczekiwane jest z rosnącą niecierpliwością. W dniach 15-18 maja 2015 r. weźmie w nim udział ponad 200 tys. specjalistów ze 140 państw na całym świecie i wszystkich zakątków Chin. Impreza odbędzie się w Krajowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym (ang. National Exhibition & Convention Center) w Szanghaju.

Czytaj więcej...

Szczyt branży medycznej - Health Industry Summit (tHIS) 2015 - organizowany przez Reed Sinopharm odbędzie się w terminie 15-18 maja 2015 r. w National Convention & Exhibitions Center w Szanghaju (Chiny). Najświeższe dane liczbowe wskazują, że impreza zajmie powierzchnię 280 tys. m2, co oznacza, że będzie ona największym zintegrowanym wydarzeniem dla branży medycznej na świecie w tym roku. Wydarzeniu ma towarzyszyć rekordowo wysoka frekwencja, na którą złoży się 200 tys. profesjonalistów z 140 krajów.

Czytaj więcej...

W dniach 4-6 lutego 2015 r. w Warszawie odbędą się XI Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Najnowsze produkty, maszyny, urządzenia i usługi zaprezentuje ponad pięciuset wystawców z kraju i zagranicy.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Targi Medyczne i Farmaceutyczne WIHE minęły. Trwająca trzy dni wystawa, od 8 do 10 października 2014 r., zgromadziła w Warszawskim Centrum EXPO XXI producentów technologii dla medycyny i farmacji, dyrektorów placówek aptecznych i szpitalnych oraz wielu lekarzy różnych specjalizacji.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE – Hospital prezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauk medycznych. Na targach znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów, począwszy od sprzętu medycznego stosowanego w diagnostyce obrazowej, kardiologii, chirurgii, intensywnej terapii i ratownictwie medycznym, po wyposażenie szpitali, środki dezynfekujące i materiały jednorazowego użytku, skończywszy na wyposażeniu bloku operacyjnego.

Baner zwm 2