Czytaj więcej...

Resort zdrowia zapewnia, że nie przewiduje wprowadzenia obostrzeń związanych z koniecznością odpracowania kosztów szkolenia lekarzy. 20 stycznia 2016 r. wicepremier Jarosław Gowin mówił, że warto rozważyć rozwiązanie, zgodnie z którym lekarze odpracowywaliby studia.

Czytaj więcej...

Zapewnienie optymalnej liczby pielęgniarek i położnych, dostosowanej do ilości i stanu chorych przebywających na oddziałach szpitalnych, ma zasadnicze znaczenie dla zachowania odpowiedniej jakości świadczeń i zagwarantowania bezpieczeństwa pacjentów.

Czytaj więcej...

Rozpoczęła się druga edycja szkoleń realizowanych w ramach projektu „Poprawa jakości zarządzania w ochronie zdrowia poprzez popularyzację wiedzy na temat technologii ICT” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Czytaj więcej...

Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Departament Polityki Lekowej i Farmacji zapraszają na szkolenie pt. Niekomercyjne badania kliniczne w Polsce”.

Czytaj więcej...

Informacje dla lekarzy rozpoczynających szkolenie specjalizacyjne wraz z wykazem wolnych miejsc specjalizacyjnych w dziedzinach medycyny udostępnionych w samodzielnych publicznych zakładach opieki zdrowotnej MSW na postępowanie kwalifikacyjne w terminie 1–31 marca 2015 r.

Czytaj więcej...

Ministerstwo Zdrowia zaprasza na szkolenie pt. „Granty na Granty – wsparcie polskich koordynatorów w programach badawczych Unii Europejskiej” I edycja w 2014 r.

Czytaj więcej...

Ministerstwo Zdrowia i Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie organizują bezpłatne szkolenia dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej z zakresu onkologii.

Czytaj więcej...

Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Departament Polityki Lekowej i Farmacji Ministerstwa Zdrowia zapraszają na szkolenie pt. „Niekomercyjne badania kliniczne w Polsce”.

Baner zwm 2